Potencialas

Praeitą kartą perdaviau nelabai malonią žinutę apie tai, kur esame dabar. Nors situaciją reikia pripažinti ir man pačiam tai padaryti buvo labai sunku, tai yra pirmasis žingsnis pradedant eiti teisingu keliu. Suprantant, kad tik dabartiniai mūsų veiksmai tai įtakoja, galėsime keisti ateities veiksmus ir save.

Dabar apie malonius dalykus. Per 20 metų esu perskaitęs masę straipsnių, peržiūrėjęs daugybę vaizdo medžiagos, klausęs asmeninių trenerių, kalbėjęs su psichologais, domėjęsis žmogaus biocheminiais procesais bet visada labiausiai patikdavo matyti žmonių transformacijas. Ir transformacijas ne vaizdo redagavimo programa padarytas prieš/po nuotraukas, o video istorijas, kuriose asmuo pasakodavo savo sprendimus, parodydavo savo kelią.

Drąsiai galiu teigti, kad tie žmonės turėjo didžiulį potencialą ir didžiulę motyvaciją keistis. Ir tą potencialą turime kiekvienas iš mūsų. Jeigu sugebate perskaityti, ką aš čia rašau, Jūs tikrai esate tas žmogus, kuris dėl savęs ir dėl savo sveikatos galės padaryti viską. Juk nepasitikime niekuo kitu taip, kaip pasitikime savimi. Ir nepažįstame nieko kito taip gerai, kaip pažįstame save.

Image by Pexels from Pixabay