Žalias kokteilis

Žalias kokteilis

Pats greičiausias, mėgstamiausias ir skaniausias būdas suvalgyti didelį kiekį daržovių, gauti maistingų medžiagų, jaustis sočiam ir laimingam 😊

Kokteiliui pagaminti užtruksite iki 10 minučių. Jį galima vartoti prie KETO paplotėlių, KETO picos, prie KETO sumuštinių, mėsos patiekalų, ar šiaip vakarėlyje gurkšnoti per šiaudelį. Aprašysiu kelias kokteilių variacijas, kurias tikiu ir patys po to papildysite.

  • BAZĖ: 300 ml. vandens
  • 1 didelis prinokęs avokadas (nusiperku iš anksto ir turiu jų prisinokinęs namie)
  • 150 gr. plautų špinatų
  • 1 didelė citrina
  • 2-3 valgomieji šaukštai Stevia saldiklių mišinio (yra didžiuosiuose prekybos centruose, pagrindinė medžiaga eritritolis)

Į trintuvą („blenderį“) supilam vandenį, sudedam špinatus, nuluptą ir iškaulintą avokadą, įpjaustom nuluptą citriną ir įdėję saldiklį gerai suplakame. Viskas. Geriame per šiaudelį arba tiesiog iš stiklinės.

KETO valgytojams: Prie visų ingredientų į bendrą masę įsidėkite kokosų aliejaus. Pagal skonį. Turėsite neblogą užkandį.

Skanėstų ar šiaip skanaus gėrimo vakarėlių metu mėgėjams: Į plakamą bazę įsidėkite 1/3 puodelio aviečių ir įmeskite ledukų. Suplakus turėsite šaltą skanų rausvą kokteilį. Saldiklį galite varijuoti pagal skonį.

Tokius eksperimentinius kokteilius galima gamintis ir iš daugiau produktų. Papildomi ingredientai gali būti: salieras, burokėlių lapai, rukola, salotos, imbieras ir t.t. Gal jau turite savo mėgstamą kokteilio receptą? Džiaugsimės jeigu pasidalinkite.

SKANAUS!!!